Zavolejte : +420 724 580 563

SKI areály

Home  >>  SKI areály

SKI KRALIČÁK

Ski Kraličák – Hynčice pod Sušinou + Stříbrnice 

Lyžařský areál Kraličák se nachází 4km od chalupy v obci Hynčice pod Sušinou, který je propojený s areálem Stříbrnice, který obsluhuje nejmodernější vyhřívaná šesti sedačková lanovka. V Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích na vás čeká 12 sjezdovek.

Ceník skipasů naleznete zde – SKIPASY

KUNČICE

Skiareál „Ski Kunčice“

Skiareál Kunčice najdete na úpatí masivu Králického Sněžníku, 3 km za obcí Staré Město pod Sněžníkem, tedy 5 km od chalupy, v nadmořské výšce 600 až 800 metrů,  4,5 km sjezdovek, které vyhoví začínajícím i pokročilým lyžařům, polstrovaná čtyřsedačka, pro pohodlí vybavená nástupním pásem. Díky celkové přepravní kapacitě 4.000 os/h a tomu odpovídajícímu množství sjezdovek, jsou fronty u turniketů a přeplněné, vydřené sjezdovky jevem spíše ojedinělým. Dobrý pocit z příjemně prožitého dne umocňuje pohodlné parkování přímo u nástupních stanic lanovky a vleků, dostatek stravovacích kapacit a sociálních zařízení.

Kunčice

PAPRSEK

„SKI Areál Paprsek“

je moderní areál pro zimní sportovní vyžití všech věkových kategorií. Dva dětské vleky: – délka 50 m – délka 100 m Lanovka: – délka 1.000 m s převýšením 200 m. Dvojsedačka s kapacitou 1.100 osob za hodinu. Provozovatel chaty pravidelně upravuje běžecké tratě v blízkém i vzdálenějším okolí chaty. Sjezdovky patřící k chatě jsou každý den preparovány sněhovou rolbou. Svahy jsou středně obtížné, denně upravené. Perfektní terény pro snowboardy. Běžecké tratě upravené do 30 km. Pro snowboardisty je zde k dispozici největší a nejdelší snowpark na Moravě. Délka 1km,výška přes 1000m.n.m, dvojsedačka Doppelmayr a shapnuté překážky slibují luxusní pojezd za každého počasí.

Horský resort DOLNÍ MORAVA

Horský resort Dolní Morava

v areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař.
 Celková délka sjezdových tratí je 9,5km. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. 
Velkým tahákem pro lyžaře je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 metrů. Areál disponuje kvalitními dopravními zařízeními Doppelmayr – 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky (kotva), 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a nejmodernějšími stroji Pisten Bully na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je jsou v provozu dětské lyžařské Kid Parky s pojízdným pásem, kolotočem, lanovými vleky a spoustou pohádkových postav.

Dolní Morava

trasa