Zavolejte : +420 731 562 943

SKI areály

Home  >>  SKI areály


Klikněte na NÁZEV SKIAREÁLU v úvodu textu a zobrazí se webová stránka areálu !HYNČICE POD SUŠINOU

Skiareál „v Hynčicích pod Sušinou nabízí 10 v celkové délce 7,1 km pro všechny kategorie lyžařů. Parkování přímo u lanovek. Skipark propojen se skiareálem Stříbrnice.

Ceník skipasů naleznete zdeSKIPASY

SKI AREÁL KRALIČÁK

ski_areal_high_2014STŘÍBRNICE

Lyžařské středisko „Ski areál Stříbrnice“ (Stříbrnice-Návrší) se nachází v mikroregionu Staroměstsko. Zázemí areálu vytváří malebná vesnice Stříbrnice, která nabízí turistům a návštěvníkům dostatek ubytovacích a stravovacích kapacit. Samotné vleky a sjezdové tratě jsou postaveny na úbočí horského masivu Králického Sněžníku (1424 m n. m.), třetího nejvyššího pohoří v České republice. Ski areál se rozprostírá v nadmořské výšce 650 – 870 m n.m. Výborná poloha areálu zajišťuje návštěvníkům příjemné a komfortní prostředí pro relaxování a provozování zimních aktivit. Vzhledem k tomu, že se areál nachází v blízkosti Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, není okolní příroda zatížena přílišným znečištěním a hlučností. Tento region, především pak ski areál, je lákavý jak pro milovníky lyžování a snowboardingu, tak pro nadšence klasického lyžování. V okolí je spousta upravených běžeckých tras.

StříbrniceKUNČICE

Skiareál „Ski Kunčice“.Skiareál Kunčice najdete na úpatí masivu Králického Sněžníku, 3 km za obcí Staré Město pod Sněžníkem, tedy 5 km od chalupy, v nadmořské výšce 600 až 800 metrů,  4,5 km sjezdovek, které vyhoví začínajícím i pokročilým lyžařům, polstrovaná čtyřsedačka, pro pohodlí vybavená nástupním pásem. Díky celkové přepravní kapacitě 4.000 os/hod a tomu odpovídajícímu množství sjezdovek jsou fronty u turniketů a přeplněné, vydřené sjezdovky jevem spíše ojedinělým. Dobrý pocit z příjemně prožitého dne umocňuje pohodlné parkování přímo u nástupních stanic lanovky a vleků, dostatek stravovacích kapacit a sociálních zařízení.

Kunčice

PAPRSEK

„SKI Areál Paprsek“ je moderní areál pro zimní sportovní vyžití všech věkových kategorií. Dva dětské vleky: – délka 50 m – délka 100 m Lanovka: – délka 1.000 m s převýšením 200 m. Dvojsedačka s kapacitou 1.100 osob za hodinu Provozovatel chaty pravidelně upravuje běžecké tratě v blízkém i vzdálenějším okolí chaty. Sjezdovky patřící k chatě jsou každý den preparovány sněhovou rolbou. Svahy jsou středně obtížné, denně upravené. Perfektní terény pro snowboardy. Běžecké tratě upravené do 30 km. Pro snowboardisty je zde k dispozici největší a nejdelší snowpark na Moravě. Délka 1km,výška přes 1000m.n.m,dvojsedačka Doppelmayr a shapnuté překážky slibují luxusní pojezd za každého počasí.

 DOLNÍ MORAVA

Dolní Morava

trasa„Ski Dolní Morava“

V areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař.
 Celková délka sjezdových tratí je 9,5km. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. 
Velkým tahákem pro lyžaře je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 metrů. Areál disponuje kvalitními dopravními zařízeními Doppelmayr – 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky (kotva), 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a nejmodernějšími stroji Pisten Bully na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je jsou v provozu dětské lyžařské Kid Parky s pojízdným pásem, kolotočem, lanovými vleky a spoustou pohádkových postav.