Zavolejte : +420 731 562 943

Ceník

Home  >>  Ceník

V období letních a jarních prázdnin upřednostňujeme pobyty na 6 nocí (víkendové pobyty na 3 noci jen v případě neobsazenosti apartmánů). Den příjezdu a odjezdu je sobota (víkend příjezd pátek, odjezd neděle). Při menší obsazenosti než je maximální kapacita apartmánu se cena za apartmán nemění!

ÚKLID: zákazník je povinen po sobě vždy provést základní úklid – umýt použité nádobí, uložit věci na původní místa a stáhnout  použité povlečení. Pokud nebudou vysáté a vytřené podlahy pokryté dlažbou a také dřevěné podlahy v pokojích, bude z kauce odečtena za  KAŽDÝ apartmán  částka 500,- Kč za úklid!, úklid sociálního zařízení zajistí pronajímatel. 

Jen v případě neobsazenosti apartmánů je minimální délka pobytu na základě individuální domluvy. 

Při delším pobytu než 7 nocí je možná individuální sleva

Přistýlka je pohovka nebo rozkládací pohovka

Na základě Obecně závazné vyhlášky Města Staré Město č.3/2019 o místním poplatku z pobytu a usnesením ze dne 12.12.2019 je pronajímatel povinen vybrat od nájemce 20,- Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku. Od poplatku jsou osvobozeny děti do 18 let, studenti do 26 let, osoby starší 70 let a osoby nevidomé.

Na začátku pobytu je zástupcem ubytování vybrána vratná kauce 1 000,- Kč za každý apartmán, kauce je vratná v plné výši a podléhá pouze kontrole případných škod v ubytování.

 

Pronájem společenské místnosti (privátního clubu) 2 500,- Kč/den.

V zimním období + 200,- Kč energie na apartmán/noc (říjen – duben)

Pronajímáme pouze celý apartmán!  
 Pronájem Sezóna Silvestr a Vánoce

 

Pronajímáme pouze celý objekt a na nejméně 5 nocí

Apartmán 1 (až pro 5 osob + 3 přistýlky)
3 100,- Kč/noc
+ rekreační poplatek městu
 70 000,- Kč / na 5 nocí

v ceně je zahrnut
pronájem celého objektu, společenské místnosti na dobu pobytu a energie
Apartmán 2 (až pro 10 osob + 2 přistýlky)
4 100,- Kč/noc
+ rekreační poplatek městu
 
Apartmán 3 (až pro 6 osob + 1 přistýlka)
2 900,- Kč/noc
+ rekreační poplatek městu
 

Vážení hosté, pokud bude naše ubytování uzavřeno v důsledku nařízení vlády, váš pobyt se nebude moci uskutečnit, veškeré vaše platby/zálohy na rezervovaný pobyt vám budou v plné výši vráceny zpět na účet, ze kterého byly zaslány. Storno poplatky nebudeme požadovat.