Zavolejte : +420 724 580 563

Ceník

Home  >>  Ceník

V období letních a jarních prázdnin upřednostňujeme pobyty na 7 nocí (víkendové pobyty na 3 noci jen v případě neobsazenosti apartmánů). Den příjezdu a odjezdu u týdenních pobytů je neděle (víkend příjezd ve čtvrtek a odjezd neděle). Při menší obsazenosti než je maximální kapacita apartmánu se cena za apartmán nemění!

Zákazník je povinen po sobě vždy provést základní úklid – umýt použité nádobí, uložit věci na původní místa a stáhnout  použité povlečení. Pokud nebudou vysáté a vytřené podlahy pokryté dlažbou a také dřevěné podlahy v pokojích, bude z kauce odečtena za  KAŽDÝ apartmán  částka 500,- Kč za úklid!

Úklid sociálního zařízení zajistí pronajímatel. 

Jen v případě neobsazenosti apartmánů je minimální délka pobytu na základě individuální domluvy. 

Při delším pobytu než 7 nocí je možná individuální sleva

Přistýlka je pohovka nebo rozkládací pohovka

Na základě Obecně závazné vyhlášky města Staré Město č.3/2019 o místním poplatku z pobytu a usnesením ze dne 12.12.2019 je pronajímatel povinen vybrat od nájemce 20,- Kč za každý započatý den pobytu, s výjimkou dne jeho počátku. Od poplatku jsou osvobozeny děti do 18 let, studenti do 26 let, osoby starší 70 let a osoby nevidomé.

Na začátku pobytu je zástupcem ubytování vybrána vratná kauce 1 000,- Kč za každý apartmán, kauce je vratná v plné výši a podléhá pouze kontrole případných škod v ubytování.

Vážení hosté, pokud bude naše ubytování uzavřeno v důsledku nařízení vlády, váš pobyt se nebude moci uskutečnit, veškeré vaše platby/zálohy na rezervovaný pobyt vám budou v plné výši vráceny zpět na účet, ze kterého byly zaslány. Storno poplatky nebudeme požadovat.