Zavolejte : +420 731 562 943

Apartmány

Home  >>  Apartmány

APARTMÁN 1 –  pro 6 osob + 2 přistýlky

Apartmán 1 se nachází v přízemí budovy, vchází se do něj prostornou chodbou, ze které vpravo je vstup do společenské místnosti s barem a „mokré zóny“ se saunou, která je za poplatek k dispozici všem apartmánům.

Apartmán 1 (3 místnosti, předsíň, koupelna a toaleta – 85 m2)

obývací pokoj s 2 sedacími soupravami (2,5 lůžka), krbem (krbová vložka), s TV a skříní. Kuchyně s ledničkou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou, s toustovačem, sendvičovačem a rychlovarnou konvicí. Zařízení kuchyně je pro 8 osob, k dispozici je velká policová skříň. Ložnice se 2 manželskými postelemi 200cm x 180cm a se 2 lůžky. Koupelna s prostorným sprchovým koutem. Toaleta. Apartmán je bezbariérový. Apartmán má předsíňku s odkládací skříní, z předsíně je vstup do ložnice, na toaletu, do koupelny a do kuchyně. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem a z obývacího pokoje se také vstupuje dalšími dveřmi do ložnice. Z apartmánu je východ na terasu, která je k dispozici apartmánu 1.

APARTMÁN 2 –  pro 11 osob + 2 přistýlky

Apartmán 2  se nachází v prvním patře budovy, vchází se do něj prostornou chodbou, ze které vpravo je vstup do společenské místnosti a „mokré zóny“ se saunou, která je za poplatek k dispozici všem apartmánům.

Apartmán 2 (2 obývací pokoje, kuchyně (spojená s 1 obývacím pokojem), 2 ložnice, předsíň, 95 m2)

jeden obývací pokoj se sedací soupravou (2 přistýlky) spojený s kuchyní s jídelním stolem, s ledničkou, mikrovlnnou troubou a sklokeramickou deskou, toustovačem, sendvičovačem, rychlovarnou konvicí. Zařízení kuchyně je pro 12 osob. Apartmán má předsíňku s odkládacím věšákem a stoličkou, z předsíně se vchází do obývacího pokoje spojeného s kuchyní a z něj do koupelny. V koupelně je sprchový kout a toaleta. Z předsíně je vchod do dalšího obývacího pokoje a do dvou ložnic oddělených částečně stěnou, v menší místnosti ložnice je manželská postel 200 x 180, postel a skříň. Ve větší ložnici jsou v celé šíři místnosti 2 velké postele (letiště) 200 x 240 každé pro 3 osoby, celkem pro 6 osob, z ložnice se vychází na balkon, který je v průčelí budovy. Druhý obývací pokoj má velká manželská postel 200 x 200 oddělené od ostatních prostor zídkou a policovou skříň. V místnosti je stůl se 6 židlemi, sedací souprava a otevřený krb. Z tohoto pokoje se vychází na velkou terasu, která je k dispozici apartmánu 2 i apartmánu 3.

APARTMÁN 3 – pro 6 osob

mezonetový apartmán

Apartmán 3 se nachází v prvním i druhém patře budovy, vchází se do něj prostornou chodbou, ze které vpravo je vstup do společenské místnosti a „mokré zóny“ se sanou, která je k dispozici všem apartmánům.

Apartmán 3 (1 obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, 1 ložnice, koupelna s toaletou, předsíň, 75 m2)

– apartmán má v 1.patře předsíňku s odkládacím věšákem a stoličkou a vchod do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Z této předsíně se vychází na velkou terasu, která je k dispozici apartmánu 2 i apartmánu 3, ve 2. patře je předsíňka, obývací pokoj se 2 lůžky a manželskou postelí 200 x 190, s kuchyňským koutem, s jídelním stolem a skříní. Kuchyňka je vybavena mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou, toustovačem, sendvičovačem, rychlovarnou konvicí. Zařízení kuchyně je pro 8 osob. Ložnice má 1 lůžko a 1 manželskou postel 200 x 180, skříň, TV a balkon nad terasou. K dispozici je i komora s ledničkou, skříňkou a prostor pro technické zázemí.